Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. BLOG
  3. SÍLA GRAPEFRUITOVÉHO JADÉRKA
19.10.2018

SÍLA GRAPEFRUITOVÉHO JADÉRKA

Grapefruitové jadérko – plod CITRUSU PARADISI

Plod grapefruitu a jeho extrakty dnes můžeme plnoprávně zařadit do moderního přírodního léčitelství. Pro jeho účinky a schopnost potlačovat choroboplodné látky se přidává do našich mýdel jako účinný konzervant a prodlužuje tak trvanlivost mýdel. Tato složka slouží zároveň jako další ochranná a čistící složka pro naši kůži.

Níže čerpáno z knihy Zázračná síla grapefruitu, S. Sharamon – Bodo J. Baginski, nakl. Pragma

Grapefruitové jadérko je dnes považováno za zázrak. Výsledky výzkumů velmi zapůsobily na mnohostranné využití jeho extraktu a hodnotí se jako nejzajímavější čistě biologický léčebný prostředek.

Antibiotikum, antimykotikum, antiparazitikum, konzervační a hygienický přípravek budoucnosti.

Extrakt je hypoalergenní, neoslabuje náš imunitní systém, nepoškozuje bakteriální flóru a je účinný proti více než 30 druhům plísní. Jadérka obsahují především bioflavonoidy a glykosid naringinu, isosakuranetin, neohesperidin, glykosid kaempferolu, apigenin, rutinosid, rhoifolin, heptamotoxyflavonoid, nobiletin a několik proteinů.

Dosavadní výzkumy ukazují účinnost proti cca 800 kmenům bakterií a virů, 100 kmenům plísní a mnoha jednobuněčným parazitům.

Je naprosto srovnatelný s 30 účinnými antibiotikami a 18 antimykotiky, posiluje imunitní systém, neničí střevní bakterie (bifidobacily a laktobacily). Lékaři se zkušenostmi jej hodnotí velmi pozitivně. Shodli se na velké snášenlivosti u pacientů a naprosté nazávadnosti i u miminek. Často jimi léčí kandidózy a onemocnění střev. Je možné ho využít jako součást domácí lékárničky. Pár kapek ve sklence vody pomáhá na ekzémy, kožní plísně, lupy, bradavice, pocení nohou, chřipka, průjem, otravy s jídlem. Budoucnost spatřují také při vekochovech pro postřik extraktu v kožichu. V Jižní Americe postřikují extraktem obilí, ovece i zeleninu a trvanlivost se prodloužila až na 4x násobek. V kosmetickém průmyslu prodlužuje trvanlivost přípravku a zvyšuje jeho účinnost. Přidáním několika kapek do pracího nebo mycího prostředku získáme maximální čistotu, kterou využívají některé prádelny nemocničního prádla v USA.Po slušném 97% čistoty získávají 100%. Slouží též jako přídavek do čističy vod, k plnému odbourání dojde po 1 až 8 dnech.

V USA uznán jako ekotoxicky nezávadný.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli

.

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz