Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. O NÁS
  3. O Leontýnce
O LEONTÝNCE
Byla jednou jedna od přírody lenivá, mlsná a dost vybíravá žena (pozn. trvá dodnes).... Bohužel nebo Bohudík mám ascendent v Panně a tak si nikdy dlouho nepoležím. Stačí mi malá vzpomínka na něco úžasného, přijde nevídaná radost, obrovská vlna energie  a už jsem zase bezpečně na nohách. Takhle  proplouvám celý život a je to už více než 8 let, kdy Mýdlárna Leontýnka existuje a je pro mne smysluplným ostrůvkem v současných vodách. Děkuji ze srdce všem, kteří jste přišli ke spolupráci  a že je vás fantastických tolik! Bez vás bych nebyla Leontýnka!!!

Drahá Martino, dala jsi mi jméno a byla houževnatě dlouho po boku. Jsi autorkou krásných mýdlenek. Ywucho, díky za neocenitelnou pomoc na trzích a nádherným malůvkám na našich mýdlenkách a tapetový potisk květů na webu. Jano webařko za první vymazlené webové stránky. Darinko díky za designové návrhy obalů ,které  nosí všem radost. Táňo bez Tvého IT jsem ztracená. Káťo bez Tebe v managmentu také! 

Speciální poděkování patří mému partnerovi, který při mě stojí a ženský pohled vyvažuje svým mužským.

Pracuji, abych byla šťastná! Tuto větu jsem odvážně napsala na začátku založení mýdlárny, nyní díky  vám všem šťastná jsem a ráda bych tuto energii  s pomocí boží a celým našim týmem šířila dál do vašich domovů.

Kupujte naše mýdla. Jsou báječná, voňavá, ekologická a zdravá!

 Vyučuji  sólovému zpěvu. Pokud by jste se chtěli dozvědět více zde www.hlavnickova.cz

 

.

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz