Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. O LEONTÝNCE
O LEONTÝNCE
Vždy jsem se ráda pouštěla do činností, které mají hlubší smysl. Jakmile přišel nějaký nápad, vždy se sešlo velké množství argumentů. Přišla nevídaná energie (byla to obyčejná, ale velká radost) díky níž jsem mohla začít vše realizovat. Vím, že stále ještě není lehké v dnešním zavedeném světě mnoho myšlenek přetvořit do podoby ráje. Proto děkuji Vám všem, kteří jste přišli v pravý čas do mé cesty a pomohli mi vytvořit mou mýdlárnu – mé dítě. Děkuji za podporu všech, kteří u nás nakupujete a cítíte podobně, jak důležité je sebe a celou zemi před chemickým znečišťováním co nejvíce chránit. Toto je náš malý příspěvek, malý čin.

Děkuji ze srdce svému muži za úplně zásadní pomoc s poskytnutím prostoru pro mýdlárnu a za to, že si pravidelně a rád umývá hlavu mým šamponem:). Martině, která mi byla houževnatě a s nadšením několik let po boku a dnes vytváří krásné keramické mýdlenky. Ywuše za neocenitelnou pomoc na trzích a jejím nádherným malůvkám právě na našich mýdlenkách. Ywucha ve spolupráci s Martinou vytvořily kytičkový potisk na náš bělicí prací prášek, který jsme s radostí využily i jako tapetu webových stránek. Není pochyb, že si zde připadám díky Vám jako v domácí květinové zahrádce. Dále bych chtěla ještě zmínit Janu, která vytvořila celý náš krásný web, za nejbáječnější spolupráci na projektu, jakou jsem kdy zažila. A ještě něčemu vyššímu ve Vesmíru, které mě popohání stále něco dalšího dělat.

Mýdlárna Leontýnka byla založena přibližně před pěti lety. Vyčlenila jsem pouhých několik tisíc korun na své podnikání (byla jsem pyšná a chtěla jsem to dokázat) a nakoupila suroviny již s myšlenkou, že budu brzy mýdlařkou. Potřebné vybavení jako jsou např. regály, hrnec, formy bylo pořizováno postupně. Jde to, pokud máte výdrž a nadšení, ale jako příklad podnikání do chytrých knih bych raději nedoporučila. S potřebným kapitálem je samozřejmě rychleji postaveno. Jen bez toho nejcennějšího, bez jedinečné zkušenosti.

Pracuji, abych byla šťastná!

Tato odpověď mi přišla, když jsem se ptala na smysl své práce a přála bych nám všem, abychom žili naplněný čas. Ráda bych popřála úspěch všem rukodělným a ekologickým firmám. Kdo pracuje rád, toho nepřehlédnete. Je vždy krásné a inspirující se s takovými lidmi potkat.

Nebyla bych ale úplná, kdybych tu ještě nenapsala. Tichá a voňavá výroba mýdel doplňuje ještě mnohem hlučnější činnost. Již 15 let pravidelně učím děti i dospělé sólovému zpěvu. Pokud by jste se chtěli dozvědět více o těchto aktivitách a plánovaných akcích, navštivte www.hlavnickova.cz

 

.

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz